piątek, Październik 20, 2017

Koperty bąbelkowe – duża pomoc dla biznesu

0

Dzięki licznym wyborom dostępnym w elektronicznej komunikacji wiele elementów można łatwo przesłać za pośrednictwem Internetu, a nie przez system poczty tradycyjnej. Internet, poczta elektroniczna, faks i smartfony umożliwiają szybkie i łatwe wysyłanie zamówień, artykułów, zdjęć i innych dokumentów bez żadnych kosztów. Czasami jednak firmy i osoby fizyczne potrzebują rzeczywistych kopii kontraktów lub oświadczeń lub muszą dostarczać próbki produktów potencjalnym klientom.

Jak zabezpieczyć się przed utratą danych z komputera?

0

W dobie internetu i mediów społecznościowych chyba nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania firmy bez komputera. A już na pewno nie firmy nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się. Za pomocą internetu sprzedajemy i zamawiamy produkty, pozyskujemy klientów, reklamujemy się. Na komputerze mamy większość danych i wszystkie niezbędne do działania firmy programy. Ale czy są one tam bezpieczne?

Opoka TFI – doświadczenie i jakość

0

Opoka TFI to prywatne, niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych działające na naszym roku od ponad 10 lat. Celem przedsiębiorstwa jest zarządzanie wyłącznie zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi mającymi w swych portfelach aktywa zarówno publiczne, jak i niepubliczne. Oferta firmy jest skierowana względem osób fizycznych oraz instytucji wykazującymi się znaczącymi możliwościami finansowymi. Z ofertą można zapoznać się poprzez stronę internetową – https://www.opokatfi.pl/

Jak wybrać hosting dla bloga?

0

Hosting jest kluczowym elementem każdego bloga, czyli miejscem na serwerze podłączonym do internetu, stanowiącym przechowalnię wszystkich składających się na niego plików. Hosting może zostać wykupiony lub udostępniony za darmo, po spełnieniu określonych warunków.

Jeśli chcesz założyć lokatę, musisz to wiedzieć

0

Lokaty bankowe są najczęściej wykorzystywanym instrumentem w celu pomnażania swoich oszczędności. Wszystko dlatego, że banki oferują korzystne oprocentowanie, elastyczne warunki, zgodne z potrzebami i możliwościami inwestora oraz dają gwarancję zarobku. To bezpieczne inwestowanie, którego nie ogranicza ryzyko utraty choćby części wniesionego kapitału. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną lokatę, poznaj jej specyfikację.

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt?

0

Kredyty i pożyczki cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród młodych ludzi, małżeństw jak i osób starszych. Bardzo częste wśród młodych małżeństw jest zaciąganie kredytu na przykład na zakup działki i budowę domu albo zakup samochodu. O ile kredyt przeznaczony na budowę domu jest kwotą naprawdę wysoką, o tyle pożyczka na samochód jest dużo niższa, a więc i łatwiejsza do otrzymania.

Ranking najpopularniejszych kantorów internetowych

0

Wakacje czy po prostu szeroko rozumiany urlop to dla nas szczególny czas. Płacimy często jakąś większą kwotę za bilet lotniczy, nocleg. W zamian chcemy otrzymać piękne widoki, miłą atmosferę, spokój i relaks. Jeszcze niedawno jednak zagraniczna podróż wiązała się z pewnymi niedogodnościami, dzisiaj natomiast….

Podstawowe wyposażenie sklepu stacjonarnego – meble

0

Rosnąca liczba dyskontów i supermarketów do pewnego stopnia ograniczyła rozwój drobnego handlu detalicznego. Pomimo tego, na rynku wciąż pojawiają się nowe, zwykle niewielkie sklepy detaliczne, prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców. Otwarcie takiego sklepu nie jest szczególnie skomplikowane, zwłaszcza gdy przedsiębiorca dysponuje odpowiednim lokalem. Wyposażenie sklepów dobieramy zgodnie z rodzajem sprzedawanego asortymentu. Towar sprowadzamy od dostawców hurtowych indywidualnie/osobiście lub podpisując umowę na dostarczenie określonego typu i określonej ilości towaru do naszego sklepu przez wybranego dystrybutora hurtowego.

Prosty i dobry program do fakturowania. Jaki kupić?

0

Wielu początkujących przedsiębiorców staje przed wyzwaniem kupienia odpowiedniego programu do fakturowania. Jednak nie jest to takie proste jak się z pozoru może wydawać. Jak zatem znaleźć jednocześnie dobry i prosty w obsłudze program do wystawiania faktur?

Tematyczne imprezy integracyjne z korzyścią dla przedsiębiorstwa

0

Eventy o ściśle określonym temacie są nie tylko okazją do wzajemnego poznania się współpracowników czy zbudowania prawidłowych relacji między nimi, ale także do sprawdzenia każdego z nich w określonych warunkach. Zachowanie większości osób dostosowane jest do sytuacji. Zmiana miejsca czy narzucenie określonego scenariusza umożliwi nawiązanie luźnych, spontanicznych relacji, a także wyłoni lidera i pomoże określić funkcje pozostałych osób w grupie. Dzięki temu w przyszłości będzie można łatwiej rozdzielić zadania oraz dopasować je do charakteru i możliwości poszczególnych członków zespołu.