Jaką składkę leasingową wybrać dla swojego przedsiębiorstwa?

Leasing bez wykupu to propozycja, która cieszy się coraz większą popularnością na rynku. Umożliwia klientowi użytkowanie pojazdu bez konieczności dokonywania zakupu.

To rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku osób, które chcą w atrakcyjny sposób zabezpieczyć swój majątek bądź potrzebują samochodu jedynie na określony okres. Oferta leasingowa działa w oparciu o dokonanie wpłaty początkowej oraz regularne składki skorelowane z modelem pojazdu oraz czasem trwania umowy. Nie każdy posiada dostateczną wiedzę na temat tej formy finansowania przedsiębiorstwa. Wówczas najbardziej trafną decyzją jest skorzystanie ze wsparcia zewnętrznej firmy.

Konkurencyjne usługi na rynku proponuje CLS. Przedsiębiorstwo funkcjonuje z powodzeniem od ponad 15 lat i przez ten okres zdobyło ogromne doświadczenie z dostępnych rozwiązań oraz umiejętności dostosowania rozwiązania do oczekiwań i potrzeb odbiorców. Specjaliści zajmują się wszystkimi etapami realizacji. Do ich zadań należy nie tylko wyszukanie korzystnej oferty, lecz także przedstawienie wszystkich informacji na jej temat oraz pomoc przy wypełnieniu formularzy. Dużą zaletą personelu jest świadczenie porad w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Przedsiębiorca zaoszczędza tym samym czas oraz cierpliwość. Chcąc pozyskać wiedzę wystarczy odwiedzić jedną z siedzib zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Opolu. Istnieje również możliwość skorzystania ze strony internetowej, która została w sposób intuicyjny podzielona na kategorie. Klient z łatwością odnajdzie, dzięki temu interesujący go produkt.

W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się także fachowe wsparcie skoncentrowane na kredytach oraz ubezpieczeniach. Współpraca z wieloma instytucjami powoduje, że zakres możliwości wyboru jest ogromny i w pełni zadowalający. Efektem skorzystania z usług CLS jest zachowanie płynności finansowej, uzyskanie stabilności budżetu, a także ograniczenie ryzyka podjęcia błędnych decyzji. Satysfakcja oraz zadowolenie gwarantowane, dzięki profesjonalnej obsłudze przez wszystkie etapy realizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]