Piękne kalendarze plakatowe i książkowe – poznaj ofertę Wydawnictwa TELEGRAPH

Produkcja kalendarzy to nasza pasja i codzienność od ponad 30 lat. Wydawnictwo TELEGRAPH to wydawnictwo rodzinne, które zawsze funkcjonowało zgodnie z ustalonymi zasadami i z nieprzerwaną pasją. Oferujemy szeroką ofertę kalendarzy spersonalizowanych według potrzeb klienta. Dbamy o wysoką jakość wykonania i pełne zadowolenie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kalendarze książkowe – podręczny niezbędnik

Kalendarz książkowy zawsze kojarzony był z elegancją i klasą. Piękne zdobiona, solidna okładka i ładnie przystrojone kartki. To niezwykłe połączenie funkcjonalności z dekoracyjnością w formie przypominającej książkę. Możesz wybrać czy wolisz kieszonkowi malutki kalendarzyk, czy większy format przypominający model.

Jest to niezwykle przydatne akcesorium dla osób pracujących w stałych rozjazdach, niewielkich rozmiarów kalendarz zawsze możesz mieć pod ręką i w razie potrzeby zaznaczyć sobie termin spotkania służbowego, lub towarzyskiego wyjścia na kawę. Dzięki temu niemu nie zapomnisz o żadnym wydarzeniu.

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe w formatach takich jak:

  • Kalendarze A4
  • Kalendarze B5 i B5 Plus
  • Kalendarze A5 i A5 Plus
  • Kalendarze B6 i B6 Plus
  • Kalendarze A6

Kalendarze na ścianę – funkcjonalna ozdoba 

Kalendarz w formie plakatu to doskonała funkcjonalna ozdoba na ścianę w każdym pomieszczeniu. Koniec z zapominaniem aktualnej daty – od teraz będziesz mieć przypomnienie w dobrze wyeksponowanym miejscu. Dodatkowo zapewniasz sobie dekorację ożywiającą wnętrza.

Kalendarz jako element reklamowy? Dlaczego nie – wykorzystując kalendarze plakatowe z naszej oferty możesz uczynić z nich element promocyjny. Każdy z nich posiada bowiem miejsce na nadruk reklamowy i przy hurtowym zamówienie umieścimy tam logo lub nazwę Twojej firmy.

Kalendarze plakatowe B-1 dostępne są w formacie 670 × 980 mm i składają się z jednej planszy z wieloma interesującymi grafikami o różnych motywach. Znajdziesz tu zarówno piękne pejzaże, jak i piękne kobiety. Nadruki wykonane zostały w wysokiej rozdzielczości i prezentują się naprawdę okazale

Mniejsze kalendarze wieloplanszowe to doskonały wybór do biura – naturalne akcenty w formie pięknego pejzażu wprowadzą do wnętrz spokój i przyjemny klimat.

Staramy się, aby kalendarze Wydawnictwa TELEGRAPH wyróżniały się unikalnym designem, trwałością i jakością wykonania, a także uniwersalnością. Chcemy, żeby każdy mógł cieszyć się naszymi produktami, tak samo jak nam sprawia radość ich tworzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie https://telegraph.com.pl/ – znajdziesz tam dużo więcej, niż zdążyliśmy tutaj przedstawić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]