Kursy na wózki widłowe

Centrum Szkolenia Zawodowego swoją siedzibę ma w Krapkowicach w województwie opolskim. To w tym miejscu odbywają się stacjonarne kursy i szkolenia dla uczestników, m.in. z montera izolacji przemysłowych, bezpiecznej pracy na wysokości, jak również szkoleń UDT. Usługi szkoleniowe skierowane są do branży przemysłowej. Kursanci otrzymują szansę na zdobycie nauki zawodu od podstaw. Natomiast pracodawcy zyskują nowego pracownika, którzy w pełni przygotowany jest do wykonywania obowiązków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą CSZ. 

Kursy na wózki widłowe – pracę znajdziesz “od zaraz”

 Z racji rozwijającego się transportu i budowania coraz większej ilości hal, magazynów i centrum logistycznych, umiejetności pracy na wózku widłowym stają się pożądane na rynku. Należą one do najpopularniejszych kursów UDT. Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach przygotuje kursantów ,prywatnych i pracowników firm, do wykonywania tego zawodu.

Kurs na wózki widłowe prowadzony jest w różnych formach. Jest to szkolenie stacjonarne – w ośrodku CSZ lub na terenie zakładu pracy, zdalnie – jako samokształcenie na dedykowanej platformie oraz poprzez live streaming, czyli kształcenie w wirtualnej przestrzeni. Całość kończy się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Warunkiem uczestnictwa w kursie, jest ukończony wiek 18 lat, wykształcenie minimum podstawowe i brak przeciwwskazań do pracy na wózkach widłowych. 

Jak przebiega kurs na wózki widłowe?

W programie szkolenia uczestnicy zostają zapoznani z ogólnymi wiadomościami o urządzeniach transportu bliskiego, czynnościach operatora, budowie wózków jezdniowych podnośnikowych, a także z zasadami BHP. Końcowy egzamin składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Teoria jest testem jednokrotnego wyboru, który składa się z 15 pytań. Z kolei praktyka, to już zadanie egzaminacyjne, polegające na omówieniu obsługi wózka i kontroli technicznej oraz zadanie wyznaczone przez egzaminatora. 

Szkolenia UDT stacjonarnie i online

Szkolenia UDT to bogata oferta kursów w CSZ w Krapkowicach. Obsługa urządzeń transportu bliskiego wymaga posiadania kwalifikacji, które wydawane są przez Urząd Dozoru Technicznego. Forma prowadzenia zajęć jest dowolna. Centrum Szkolenia Zawodowego idzie z duchem czasu i udostępnia kursantom nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi szkoleniami, które znajdziesz na stronie internetowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]