Darmowy terminal dla firmy może być Twój. Dowiedz się jak go odebrać!

0
783

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa, możesz w prosty sposób unowocześnić swoją firmę. Prowadzisz niewielką firmę? Nie trać klientów i zgłoś się po bezpłatny terminal dla przedsiębiorców!

W XXI wieku coraz popularniejsze stają się bezgotówkowe formy płatności. Płacenie kartą stało się tak powszechne, że korzystają z tej metody nawet osoby starsze. Młodszym osobom zdarza się coraz częściej korzystać z nowocześniejszych metod płacenia np. telefonem, BLIK-iem czy smartwatchem. Do każdej z tych form płatności niezbędny jest terminal płatniczy.

Niestety, wciąż istnieją miejsca gdzie króluje gotówka. Dla kupujących bywa to frustrujące. Muszą oni bowiem albo szukać bankomatu, albo zrezygnować z zakupu. W obliczu tak wielu korzyści płynących z płatności bezgotówkowych, nic dziwnego, że coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę.

Dla właścicieli małych sklepów czy straganów nieposiadanie terminala płatniczego jest wyjątkowo niekorzystne. Narażają się bowiem na utratę klientów i przychodów nie zyskując nic w zamian. Małe sklepy posiadające terminale płatnicze są w stanie obsłużyć zarówno klientów gotówkowych, jak i tych płacących kartą. Dodatkowo, właściciele niewielkich  sklepów, kiosków czy punktów usługowych nie muszą się irytować w momencie gdy klient chce zapłacić za paczkę zapałek stuzłotowym banknotem.

Program Polska Bezgotówkowa jest skierowany do lokalnych przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes. Terminale płatnicze mogą otrzymać właściciele zarówno nowych, jak i już działających firm, a co najważniejsze – terminal można otrzymać za darmo i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji!

Wprowadź swój biznes w XXI wiek uruchom płatności bezgotówkowe

Darmowe terminale płatnicze dla małych firm to świetny sposób na rozwijanie biznesu. To właśnie dzięki lokalnym polskim firmom rozwija się w naszym kraju przedsiębiorczość, a co za tym idzie – również poziom życia naszych rodaków. Warto jest korzystać z szans, które dają nam możliwość rozwijania swoich firm tym bardziej, gdy taka opcja jest darmowa.

Wielu przedsiębiorców obawia się kosztów zakupu terminala płatniczego nie wiedząc, że można go uzyskać za darmo. Dużym atutem posiadania terminala mobilnego jest też fakt, że nie wymaga on stałego podpięcia do prądu, dzięki czemu świetnie sprawdza się przy płaceniu za dostawę w małej gastronomii, pobierania opłaty za usługę przez hydraulików, mechaników czy ślusarzy, oraz przez małe firmy często uczestniczące w różnego rodzaju targach, odpustach czy festynach. Dodatkowym atutem terminala płatniczego jest fakt, że płacenie bezgotówkowe jest o wiele bezpieczniejsze niż gotówką.

Płacąc bezgotówkowo ograniczamy rozprzestrzenianie się Covid-19

Płatności bezgotówkowe to bowiem nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Płacąc kartą ograniczamy fizyczny kontakt z gotówką, na której koronawirus może utrzymać się nawet kilkanaście godzin. Dzięki temu dodatkowo dbamy o zdrowie nasze i

najbliższych oraz przyczyniamy się do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Takie działanie może przybliżyć nas do powrotu do codzienności, która znamy przed pandemii.

Posiadanie terminala płatniczego niesie więc za sobą mnóstwo korzyści. Warto iść z duchem czasu i nie bać się nowych technologii, które zostały stworzone, aby ułatwić nam życie. Rozwijaj swój biznes i już dziś zgłoś się po darmowe terminale dla małych firm!

[Głosów:1    Średnia:5/5]