Jakich opcji szukać w tablecie dla zapracowanych

Maile, tabele, zestawienia i delegacje. Jeśli jesteś mocno zapracowany i twój zawód wymusza na tobie ciągłe bycie dostępnym, na pewno przyda ci się tablet. Łączy w sobie mobilność telefonu komórkowego z efektywnością komputera. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nawet poza biurem są w pracy. Dowiedz się, jakich opcji szukać w tablecie dla zapracowanych.

Tablet do pracy? To możliwe?

Oczywiście, że tak! Co więcej, w niektórych sytuacjach sprawdza się nawet lepiej niż laptop. Przede wszystkim tablet jest tak niewielki, że możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Nie musisz mieć na niego osobnej torby, mieści się w bagażu podręcznym, nawet w damskiej torebce. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco i będziesz mieć dostęp do wszystkiego, co musisz zrobić na szybko.

Wielu osobom wydaje się, że laptop jest wygodniejszy. To prawda, że do wielogodzinnego siedzenia przy biurku lepiej się sprawdzi, ale w podroży, podczas ważnych lunchów, w czasie wolnym tablet jest o wiele lepszy, bardziej wydajny i bardziej efektywny, zwłaszcza że do niektórych modeli (jak do tabletu Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830NZAAXEO), możesz dołączyć klawiaturę i myszkę. Wszystko po to, by wygodniej ci się pracowało w podróży.

Wygodna praca bez wysiłku

Problemem przestaje także być wyświetlacz tabletu. Po pierwsze, wyświetlacze są teraz duże, więc widzisz na nich wygodnie wszystko, czego potrzebujesz. Po drugie, możesz sprawić, że będą funkcjonowały jak na ekranie komputera. Odpowiada za to Samsung DeX – opcja, która poprawia twoją produktywność bez zwiększania wysiłku.

Dzięki tej opcji możesz pracować jak na zwykłym komputerze, wykorzystując tablet Samsung SM-T830NZAAXEO. Jest to niezwykle wygodne, na ekranie pojawia się pulpit z paskiem zadań, działa opcja „upuść i wklej”, możesz obsługiwać wiele okien naraz. To wszystko w połączeniu sprawia, że praca idzie szybciej i wygodniej, a nie musisz przy tym mieć komputera. Co ciekawe, w przypadku tabletu SM-T830NZAAXEO możesz podłączyć sprzęt do monitora zewnętrznego. Sam tablet w tym wypadku może być używany jako… gładzik. Wszystko po to, by ułatwić ci pracę.

Wytrzymałość i mobilność

Kolejną zaletą tabletów do pracy jest to, że ich czas działania baterii jest bardzo długi. Oznacza to, że możesz swobodnie korzystać z tabletu o wiele dłużej niż z laptopa. To ważne, jeśli nagle musisz zrobić coś ważnego, kiedy znajdujesz się w delegacji lub w podróży. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 potrafi działać nawet 16 godzin odtwarzania wideo! To oznacza, że nie musisz się martwić, że szybko się rozładuje.

Mobilność dla osób bardzo zapracowanych jest najważniejsza. W końcu chodzi o to, by nie trzeba było jeździć do biura na każde zawołanie, tylko z każdego miejsca móc wykonać wszystkie obowiązki. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 będzie przydatny także w domu. Dzięki mobilnemu urządzeniu nie musisz zmieniać salonu w gabinet do pracy i nadal w razie potrzeb móc pomóc współpracownikom zdalnie. Idealne rozwiązanie, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]