Jak korzystnie wymienić walutę?

Coraz więcej osób decyduje się na emigracje za granicę w celach zarobkowych. A badania pokazuję, że procent wyjeżdżających ciągle wzrasta. W związku z tym, liczba kantorów wymieniających gotówkę również się podnosi. Jak zatem wybrać ten, w którym wymiana pieniędzy najbardziej się opłaca?

Najczęściej wymienianym walutami w Polsce jest funt brytyjski i euro, więc kantory stawiają na atrakcyjną ofertę wymiany właśnie dla tej części gotówki. Jednak aby naprawdę opłacalnie wymienić pieniądze zarobione za granicą, musimy dokładnie przeanalizować rynek wymiany walut. 

Wysyłanie pieniędzy do polski 

Wyjeżdżając z ojczyzny za granicę w celach zarobkowych, najczęściej nasze rodziny zostają w kraju. W takim wypadku przesyłanie zarobionych pieniędzy do ojczyzny jest nieuniknione. W związku z tym, chcemy jak najkorzystniej wymienić zarobione pieniądze, by jak najwięcej zyskać. I już w tym miejscu nasuwają się pytania: jak najkorzystniej wymienić obcą walutę na złoty i w jakim kantorze ceny będą najatrakcyjniejsze? 

Wymiana waluty przez internet

Kantor Fritz Exchange oferuje klientom wymianę waluty online, bez wychodzenia z domu. Ponadto jest on liderem na rynku wymiany walut już od ponad 5 lat. Osoby, pracujące w tej branży posiadają 20 letnie doświadczenie w finansach, więc można im zaufać. Raport do takich danych jest dostępny tutaj: http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-interaktywnie-kantory-online-2016-253285 – „Na rynku działają jedna mniejszy gracze z których największe to np.: LiderWalut, KantorOnline, Amronet, Fritz Exchange, Ergokantor, Kantor Alior Banku, TopFX, Trejdoo.”

Dodatkowe profity płynące z wymiany walut online

Jeżeli zależy Ci na przesłaniu jak największej ilości pieniędzy do swojego kraju, to wymiana walut online przyniesie Ci dodatkowe korzyści. Będziesz mógł wysłać rodzinie tyle gotówki ile potrzebuje – szybko i bezpiecznie. Poza tym, Twoi bliscy otrzymają pieniądze w swojej walucie i nie będą musieli szukać kantoru, który zaoferuje im atrakcyjny kurs wymiany. 

Ważne jest również to, że wymiana waluty w takim kantorze internetowym jest przede wszystkim bezpieczna – Twoja rodzina nie musi ryzykować, chodząc po ulicznych kantorach z portfelem pełnym pieniędzy. Wszystko odbywa się bezpiecznie, tanio i szybko. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie pieniądz trafią do Twoich bliskich, a ich poziom życi zdecydowanie się polepszy. Jeżeli chcesz skorzystać z usług takiego atrakcyjnego kantor, to tutaj znajdziesz Kantor Fritz Exchange: https://fritzexchange.pl.

Kantor Fritz Exchange

Korzystając z usług Kantoru Fritz Exchange, możesz jeszcze więcej zarobić. Jeżeli wymienisz gotówkę powyżej 10 tys. euro możesz negocjować ceny kursów.

Spready w tym kantorze są niższe nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu do ofert banków i kantorów stacjonarnych i w 15 minut realizują zlecenie przewalutowania gotówki.

Fritz Exchange zatrudnia trzy grupy ekspertów do obsługi firm:
Dealerzy walutowi/traderzy – to oni przygotowują merytoryczne artykuły do mediów branżowych, dzięki którym firmy otrzymują najświeższe informacje na temat sytuacji rynkowej.
Specjaliści z biura obsługi klienta – służą pomocą, jeśli klienci mają pytania związane z obsługą serwisu.
Doradcy ds. rynków finansowych – negocjują wysokość spreadu z klientami, odpowiadają też na bieżące pytania dotyczące korzystania z serwisu przez firmy.)

Więcej informacji na temat tego automatycznego kantoru Fritz Exchange: http://www.kantorautomatyczny.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]