Oferty kablówki w Wielkopolsce

Nie wszystkim wystarcza ogólnodostępna telewizja. Poznań i inne miasta Wielkopolski mogą na szczęście liczyć na operatorów dostarczających telewizję kablową. Jest ich dość sporo, więc wybór nie jest łatwy. Co warto wziąć pod uwagę? Podpowiadamy.

INEA

W przypadku tego operatora jedynie część usług to telewizja. Poznań może cieszyć się bowiem najszybszym światłowodem w Polsce, jaki zapewnia właśnie INEA. Dlatego warto rozważyć ich ofertę łączoną. Jeśli jednak przeglądamy jedynie pakiety telewizji kablowych, znajdziemy i tu szeroki wybór. Najtańszy pakiet kosztuje tylko 40 zł miesięcznie i zawiera 105 kanałów, w tym 55 w rozdzielczości HD. TV online wliczona jest w cenę, a dekoder może nagrywać dla nas programy, jakie chcemy obejrzeć później. Umowa zawierana jest na 2 lata, a aktywacja kosztuje 200 zł. Możemy jednak bez problemu rozszerzyć ofertę do 160 kanałów (91 w jakości HD) za dodatkowe 20 zł. W ofercie dostawcy są też pakiety sportowe i inne pakiety tematyczne.

UPC

Nieco więcej musimy zapłacić za samą telewizję w UPC. Tu najtańszy pakiet kosztuje 59,99 zł miesięcznie i składa się z 125 kanałów, w tym 89 w jakości HD. TV online i tutaj wliczona jest w cenę, natomiast za aktywację zapłacimy symboliczną złotówkę. Umowę podpisujemy na 2 lata. Warto jednak zauważyć, że w przypadku UPC łatwo przenieść usługę pod inny adres, jeśli byśmy się w tym czasie przeprowadzili. A ponieważ zasięg tego dostawcy jest bardzo duży, to nawet przeprowadzka do innego miasta nie powinna być problemem. Jeśli jedna nas to nie przekonuje, UPC proponuje też opcję bez zobowiązań, w której umowę można bez konsekwencji wypowiedzieć w każdej chwili. W takiej sytuacji za opisany wyżej pakiet zapłacimy miesięcznie 69,99, jednak dodatkowe 59,90 będziemy musieli zapłacić za aktywację. Rozszerzony pakiet 165 kanałów (w tym 117 HD) kosztuje odpowiednio 94,99 i 104,99 zł, w zależności od tego, czy chcemy podpisać umowę długoterminową, czy nie.

Vectra

Vectra ma bardzo przejrzystą ofertę telewizji kablowej, w której znajdziemy trzy pakiety: srebrny, złoty i platynowy. Wszystkie zakładają 24 miesiące trwania umowy, aktywacja każdego kosztuje 59,90 zł i wszystkie mają TV online w cenie. Różnią się ilością dostępnych kanałów. W wersji srebrnej (29,99 zł/miesiąc) dostajemy ich 78 (38 HD), w wersji złotej (49,99 zł/miesiąc) 137 (78 HD), a w wersji platynowej 171 kanałów (104 w HD). Dodatkowo w wersji platynowej dostajemy dekoder z nagrywarką, dzięki czemu możemy rejestrować programy, by obejrzeć je później.

Nudna państwowa telewizja? Poznań się na to nie zgadza – i nic dziwnego, skoro do wyboru ma tyle świetnych ofert!

[Głosów:0    Średnia:0/5]