Profesjonalne wyposażenie branży gastronomicznej

0
1529

Branża gastronomiczna jest jedną z najbardziej rozwiniętych. Działają w niej m.in.: zakłady produkujące żywność, piekarnie, cukiernie, jak i restauracje, bary i inne lokale gastronomiczne, nie można też zapominać o sklepach – od niewielkich spożywczych, po hipermarkety – wszystkie placówki handlowe, oferujące tzw. garmażerkę. Żywność jest specyficznym asortymentem, wymagającym zachowania optymalnego poziomu bezpieczeństwa higienicznego, musi się też wyróżniać walorami smakowymi – bez odpowiedniego sprzętu, prowadzenie efektywnej działalności w branży gastronomicznej nie jest możliwe.

Kompleksowe wyposażenie dla gastronomii

Różnego rodzaju profesjonalne urządzenia, sprzęt oraz akcesoria niezbędne do produkcji i obsługi klienta – w zależności od tego, czy działamy w produkcji, w usługach, czy w handlu – można nabyć w atrakcyjnych cenach w Internecie.

Sklep gastronomiczny BenLer zapewnia szybki dostęp do kompleksowej oferty sprzętu gastronomicznego. Są to zarówno urządzenia służące do produkcji i przechowywania żywności (w tym urządzenia chłodnicze oraz grzewcze), jak i meble – do barów, restauracji i innych lokali gastronomicznych, a także specjalistyczne meble ze stali nierdzewnej.

Katalogi produktów BenLer są stale uzupełniane o nowości rynkowe. W sklepie można nabyć wszelkiego rodzaju artykuły wyposażenia gastronomicznego – na uwagę zasługują również akcesoria, bez których nie może się obyć żadna kuchnia. 

Są to m.in.: akcesoria do naczyń, do czyszczenia, naczynia, maszynki i urządzenia do makaronu, do pizzy, termometry, naświetlacze, sterylizatory, przyprawniki, pojemniki na żywność, pojemniki termoizolacyjne, roboty kuchenne, wózki transportowe. Ofertę uzupełniają meble przydatne w profesjonalnych kuchniach.

Sklep oferuje również sprzęt dedykowany ściśle określonym segmentom rynku gastronomicznego. To m.in. urządzenia cukiernicze i piekarnicze. W BenLer można się zaopatrzyć m.in. w: profesjonalne akcesoria, maszyny cukiernicze, krajalnice, regały piekarnicze, witryny: cukiernicze, grzewcze i piekarnicze.

Bezpieczne przechowywanie żywności

Każde miejsce, które oferuje produkty spożywcze musi dysponować odpowiedniej klasy profesjonalnym sprzętem, który zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności.

Tak jest m.in. w przypadku sklepów spożywczych i mięsnych, które na wyposażeniu powinny posiadać m.in.: lady sklepowe, regały, regały warzywne, wyspy, szatkownice do warzyw, krajalnice do wędlin i serów, pakowarki próżniowe do żywności, maszynki do mielenia mięsa, mieszałki i miksery, sprzęt do wstępnej obróbki żywności, czy bardzo przydatne w każdym sklepie spożywczym – lampy owadobójcze.

Odpowiednie urządzenia i akcesoria do prowadzenia działalności znajdą tu również klienci aktywni w bardziej wyspecjalizowanych segmentach rynku gastronomicznego – to m.in. lodziarnie. Sklep internetowy BenLer zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów niezbędnych do bezpiecznego przechowywania, eksponowania i sprzedaży lodów.

Z uwagi na to, że lody są produktem szczególnie wymagającym pod względem termicznym i higienicznym – nie można tu sobie pozwolić na jakiekolwiek niedociągnięcia. BenLer oferuje najlepszej klasy: maszyny do lodów, kuwety oraz konserwatory (dystrybutory) oraz akcesoria, takie jak: gałkownice, pucharki, naczynia – przydatne zarówno w lodziarni, jak i w cukierni czy kawiarni.

[Głosów:2    Średnia:5/5]