Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Polskie, powstałe w roku 1997, wydawnictwo naukowe Wiedza i Praktyka jest wiarygodnym i rzetelnym dostawcą wiedzy z zakresu wielu branż. Od dwudziestu jeden lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości treści dla wszystkich fachowców pracujących między innymi w takich dziedzinach jak oświata, finanse, kadry, księgowość, bezpieczeństwo i higiena pracy, czy ochrona zdrowia. Publikowane cyklicznie przez WiP informacje wpływają na szybką i dynamiczną poprawę kompentencji i profesjonalizmu czytelników.

WiP szczyci się oferowaniem bogatych treści, które dzięki swojej aktualności zawsze odpowiadają na każde najbardziej aktualne problemy pojawiające się na drodze zawodowej odbiorców. Wyróżnia ich możliwość wręcz natychmiastowego uzyskania, przez wszystkich klientów, spersonalizowanych i dokładnych porad, które dzięki udostępnianiu w jednym miejscu pozwalają na niezwykłą oszczędność czasu.

Czytelnicy mają nieustanny i łatwy dostęp do wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy pełniąc dyżury telefoniczne, są zawsze gotowi do rozwiewania indywidualnych wątpliwości. Kolejnym dobrym ułatwieniem poszerzania swoich kompetencji zawodowych, jest proponowana przez WiP forma publikacji informacji, która obejmuje zarówno artykuły w formie tradycyjnych papierowych gazet, jak i publikacje online. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka od wielu lat zasłużyło sobie na zaufanie wielu oddanych grup oddanych klientów. Odbiorcy korzystający z treści udostępnianych przez WiP, wystawiają tylko najwyższe, zawsze pozytywne, opinie.

Wydawnictwo charakteryzuje się bardzo aktywną współpracą z 1140 ekspertami, którzy pracując w obrębie 8 specjalistycznych portali branżowych i mając do dyspozycji aż 62 publikacje cykliczne oraz 55 E-letterów tematycznych, dostarczają czytelnikom absolutnie wszystkich informacji potrzebnych do rozwijania ich predyspozycji zawodowych i dynamicznego rozwoju karier. Jednymi z najbardziej znanych produktów WiP są książki z zakresu literatury fachowej, takie jak „Komentarz do ustawy o VAT – stan prawny 2018”, czy obecnie niezwykle potrzebny podręcznik wyjaśniający aktualne zawiłości „RODO 2018 w firmie i księgowości”.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową i bogatą ofertą wydawnictwa Wiedza i Praktyka, która z pewnością odpowie na nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]