Choć na portalach ogłoszeniowych jest mnóstwo ofert pracy w domu, bardzo trudno znaleźć prawdziwą i zapewniającą dobry zarobek. Owszem, wypełnianie płatnych ankiet czy zarabianie na wyświetlaniu reklam to z pozoru całkiem uczciwe propozycje. Jednak na takiej pracy można zarobić od zera do kilkuset złotych miesięcznie – raczej nie są to kwoty umożliwiające samodzielne utrzymanie. Mimo to nadal wielu internautów jest zainteresowanych tą formą zarobkowania, a zwłaszcza ankietami. Teoretycznie jest to zajęcie dla wszystkich, w dodatku znacznie ciekawsze i bardziej urozmaicone niż klikanie w reklamy. Jeśli i Ty z zaciekawieniem reagujesz na hasło „zarabiaj na ankietach”, ten tekst jest dla Ciebie.

Zarabianie na ankietach – o co w tym chodzi?

money-making-3080876_1280Płatne ankiety służą różnym celom, choć z reguły chodzi o uzupełnianie danych statystycznych, promocję firmy, poznanie opinii konsumentów oraz prowadzenie badań pod kątem udoskonalenia produktu lub usługi. Wybór ankietowanych nie powinien być dziełem przypadku, gdyż np. osoba w średnim wieku nie wyda wiarygodnej opinii na temat kosmetyków dla nastolatek, z kolei studenci raczej nie będą mogli wypowiedzieć się na temat kredytów hipotecznych. Każda ankieta zostaje zatem skierowana do określonej grupy docelowej, choć podobno najwięcej formularzy trafia do osób po 25 roku życia, utrzymujących się samodzielnie ze stałej pracy, aktywnie korzystających z rozmaitych produktów i usług. Zarabianie na ankietach jest uzależnione od tego, czy pasujesz do grupy odbiorców danego badania – dlatego im bardziej „uniwersalnym” jesteś konsumentem, tym lepiej dla Twojego portfela.

Zarejestruj się w programie i zarabiaj na ankietach!

Jak zacząć zarabiać na ankietach? To proste – musisz znaleźć w Internecie platformy z płatnymi ankietami, po czym zarejestrować się w serwisie. System poprosi Cię o podanie podstawowych danych o sobie – wieku, płci, wykształcenia, wykonywanej pracy, sytuacji rodzinnej itp. Na podstawie tych informacji program dopasuje ankiety do Twojego profilu, dzięki czemu będziesz wypełniać jedynie adekwatne dla siebie formularze. Po rejestracji w serwisie zaczniesz otrzymywać wiadomości z ankietami – im więcej, tym lepiej. Aby zwiększyć szansę na zarobek możesz zapisać się do kilku programów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Co dalej? Wypełniaj, zdobywaj kolejne punkty i wymieniaj je na realne pieniądze – jednym słowem, zarabiaj na ankietach z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze. Weź jeszcze pod uwagę, że najlepsze serwisy z ankietami umożliwiają zarabianie również w inny sposób. Możesz polecać program innym internautom za pomocą linków referencyjnych, grać w proste gry i oglądać reklamy, a także zdobywać karty upominkowe i kupony na loterię. Taka praca przez Internet wydaje się łatwa, przyjemna i w dodatku urozmaicona. Ale gdzie tkwi haczyk? Otóż w sieci nie brakuje nieuczciwych firm, które unikają płacenia za wypełnione ankiety albo wyłudzają w ten sposób prywatne dane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]